Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Zde uvedené obchodní podmínky vymezují vztahy mezi prodávajícím a kupujícím internetového obchodu www.arex-prosetin.cz, které jsou pro obě strany závazné.

Objednávky zboží

Objednávky je možné uskutečňovat přes internetový obchod na adrese  www.arex-prosetin.cz. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou považovány za závazné. Po odeslání objednávky přijde na Vaši emailovou adresu potvrzení.

Ceny zboží

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 20% DPH a jsou koncové. Provozovatel obchodu je plátce DPH. Veškeré ceny platí do odvolání nebo vyprodání zásob. Pokud máte zboží objednané, platí cena, za kterou jste objednali bez ohledu na změny.

Zrušení objednávky

Zákazník i dodavatel mohou bez udání důvodu zrušit objednávku zákazníka až do potvrzení objednávky dodavatelem. Pokud zruší objednávku dodavatel, zpravidla uvede důvod, proč není možné objednávku potvrdit. Zrušení objednávky po okamžiku uzavření kupní smlouvy je možné jen po předchozí dohodě dodavatele a zákazníka a za podmínek, které si vzájemně sjednají. Zrušení objednávky je možné e-mailem na info@arex-cz.cz nebo i telefonicky do 24 hodin na tel. (viz. kontakt v prac. dny 9-18 hod.) Pokud se tak nestane, stává se objednávka závazná. Jestli-že je v následujících 24 hod. objednávka vyřízená, předána přepravci a odeslána - nelze ji zrušit a zákazník bude co nejdříve informován o této skutečnosti prodejcem.

Způsob uhrazení ceny za zboží

Zákazník má několik možností uhrazení kupní ceny za objednané zboží. Zboží je možné v plné výši uhradit na prodejně dodavatele nebo dobírkou v místě předání zboží prostřednictvím české pošty. Zásilka se zbožím obsahuje vždy pokladní doklad.

Dodání zboží

Pokud je zboží skladem, je standardně expedováno do 2 pracovních dnů. Ostatní nabízené zboží je v převážné většině expedováno v rozmezí 15 - 30 dnů od přijetí objednávky, zákazník bude vždy informován. U méně běžného nebo problematického zboží však tato lhůta nemůže být zaručena, neboť závisí na dalších možnostech výrobce. V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty může zákazník stornovat objednávku telefonicky nebo e-mailem bez jakýchkoli sankcí z naší strany. Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží.

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Provozovatel internetového velkoobchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O stornování objednávky bude zákazník informován.

Odstoupení od smlouvy

V souladu se občanským zákoníkem č. 367/2000, máte právo zakoupené zboží do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu vrátit. Zboží je možné vrátit pouze za předpokladu, že bude bez známek užívání nebo opotřebování, v původním a nepoškozeném obalu. Po obdržení vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem (bankovním převodem nebo poštovní poukázkou). Zboží, které nám zašlete zpět na dobírku, nebude přijato! Od vrácené částky budou odečteny náklady spojené s objednávkou a expedicí zboží, které prodejce vynaložil v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi (např. poštovné, balné apod.). O rozhodnutí, že kupující odstupuje od kupní smlouvy informuje dodavatele písemně nebo elektronickou poštou. Doručení zboží na provozovnu provozovatele internetového obchodu hradí zákazník. Při nesplnění některé z podmínek nebudeme schopni akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno zpět na náklady kupujícího. Bezpečnost a ochrana informací Provozovatel prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity. Osobní informace jsou shromažďovány pouze za účelem zajištění internetového prodeje. Provozovatel se zavazuje, že v souvislosti s objednávkou, NEBUDE na udanou poštovní adresu zákazníka zasílat žádné reklamní či jiné propagační materiály. Při nakládání s osobními daty se řídíme zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Váš souhlas Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly. Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost své objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami.